HARKO s.r.o. - koupelny topení plyn

MONTÁŽE VODO-TOPO-PLYN

Naše firma za 20 let svého provozu realizovala stovky montáží a staveb od menšího rozsahu až po velké akce. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

KOTELNY

Kromě montáže kotlů na plynná paliva instalujeme také kotle na paliva tuhá, dodáváme celkové zařízení kotelen, čerpadla a další příslušenství.

Samozřejmostí v naší komplexní nabídce je vypracování projektové dokumentace k plynoinstalacím, ústřednímu vytápění, rozvodům vody, odpadů, kotelnám - a to jak k rekonstrukcím, tak ke všem novostavbám.

 

ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ

Na montáže kotelen úzce navazuje montáž ústředního vytápění. Naše firma je schopna Vám nabídnout ústřední vytápění z několika druhů plastového potrubí, měděných trubek a samozřejmě z trubek ocelových. Také sortiment radiátorů z našeho velkoobchodu Vás jistě uspokojí.

KOUPELNY / ROZVODY VODY / ODPADNÍ SYSTÉMY

Rekonstrukce koupelen nebo jejich novostavba patří mezi naše standardní služby. V našem Koupelnovém studiu máme výběr kompletního sortimentu keramiky, van, baterií, sprchových koutů, nábytku a obkladů.

Do koupelny a nejen tam patří voda a tu Vám dokážeme pomocí rozvodů z plastů, mědi či pozinkovaného potrubí přivést až na místo. Přitom je možno podle dané situace montovat celou škálu čerpadel, vodáren, filtrů, regulátorů tlaku, vodovodních baterií a další požadované technické zařízení.

Pokud přivedeme vodu do koupelny, musíme jí připravit také cestu zpět. Opět můžeme vybírat z bohatých skladových zásob velkoobchodu v kanalizačních systémech, odpadních systémech, vpustí, sifónů a dalšího bohatého příslušenství.

 

KOMPLEXNÍ SERVIS

Chcete-li stavbu bez starostí, zajistíme pro Vás:

  • projektovou dokumentaci
  • revizi vodo-topo-plyn
  • vyjádření orgánů státní správy
  • stavební práce : zednické / obkladačské / elektro / malířské.

Myslíme i na ekologickou likvidaci stavebních zbytků včetně demontovaných zařízení.

Tyto všechny výše uvedené služby završuje servis, v mnoha případech s vlastními vyškolenými zaměstnanci a to v délce 24 měsíců od naší realizace.