HARKO s.r.o. - koupelny topení plyn

DVEŘE

NABÍDKA STUDIA:

poradenství a prodej dveří ve studiu v Kroměříží a Otrokovicích
aktuální vzorníky, velký výběr dveří
zpracování cenové nabídky zdarma
odborné zaměření a montáž
doprava


KE STAŽENÍ: FORMULÁŘ PRO ORIENTAČNÍ ZAMĚŘENÍ ZÁKAZNÍKEM

PRÜM

Interiérové dveře PRÜM se hodí do rodinných domů, rekonstruovaných bytů i do nových bytových domů. V sortimentu naleznete dveře plné, prosklené, dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné i dveře skleněné.

Sortiment zahrnuje každý styl (standardní, klasický, moderní, luxusní i retro) a proto dokáže vyjít vstříc představám zákazníků.

Veškeré vzorkovníky jsou k dispozici nově v našich interiérových studiích v Kroměříži a Otrokovicích. Během srpna 2015 budou vystaveny i vzorky dveří.

Veškeré základní informace naleznete na stránkách: www.prum.cz 
GERBRICH

 

Česká firma Gerbrich vyrábí mnoho modelových řad interiérových dveří v různých povrchových úpravách: dýhované, laminátové, fóliované, stříkané barvou RAL.

 

Dále nabízí protipožární nebo bezpečnostní dveře s třídou bezpečnosti č. 2 a 3.

TIP STUDIA:
Dveře za zajímavou cenu v provedení dýha standard odstín: buk, dub, mahagon.
 


 AKCE 2017/ 2018

platnost akce od 20.11.2017 - 31.3.2018

PORTA DOORS

Přední evropský výrobce interiérových a exteriérových dveří. Kompletní nabídka pro residenční, komerční a veřejné objekty. V jejich nabídce naleznete široký sortiment typů dveří a povrchových materiálů.

TIP STUDIA:
Pro své zákazníky nabízíme zajímavé akční nabídky v provedení CPL.


    J.A.P


      

   SIKO

Český dodavatel koupelnového a kuchyňského sortimentu nově nabízí širokou nabídku interiérových dveří - od standardních, posuvných, skládacích až po celoskleněné. Součástí naší nabídky jsou dveře nejrůznějších povrchových úprav, s ozdobnými nebo doplňkovými prvky (např. elegantní zasklení, vysoce kvalitní kování, povrch z přírodní dýhy nebo z nejrůznějších ozdobných dýh).

V našem studiu najdete nový výstavní panel se vyvzorovanými dveřmi, včetně celoskleněných, zalamovacích a posuvných dveří.

Dále máme k dispozici aktuální vzorníky s dekory a širokou nabídku kování.